Samochód Mercedes AMG C63S

Cena
799 PLN

Model AMG C 63 S – jak przystało na prawdziwego Mercedesa – łączy w sobie ponadczasową elegancję i sportowy charakter. Piękna linia nadwozia to tylko jeden dowód na to. Fotel kierowcy został obity stylową ekoskórą i wykończony białymi przeszyciami. Komfort jazdy podnoszą koła z pianki EVA. Zadbaliśmy również o komfort rodzica. Auto zostało wyposażone w system ułatwiający przenoszenie – wysuwany uchwyt i dodatkowe kółka. Oczywiście, jak w każdym naszym pojeździe, nie zapominamy o bezpieczeństwie zabawy. Nowością są 5-punktowe pasy bezpieczeństwa z obszyciami z ekoskóry. Ponadto auto standardowo wyposażone jest w automatyczny hamulec oraz posiada pilot zdalnego sterowania.

 

 

 

  • Unikalne połączenie ponadczasowej elegancji i sportowego stylu dzięki wykorzystaniu licencji marki Mercedes
  • Różne możliwości zabawy – dziecko może prowadzić samochód akumulatorowy lub pozwolić, byś sterował go pilotem
  • Wyposażenie: fotel kierowcy z ekoskóry, koła z pianki EVA, system łatwego przenoszenia samochodu, tzw. wolny start – samochód rozpędza się stopniowo, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, automatyczny hamulec, otwierane drzwi, ledowe światła: przednie i tylne, kierownicę z klaksonem i przyciskami uruchamiającymi melodie, podświetlany panel multimedialny z wejściami AUX (mini jack), USB, microSD, emulator dźwięku silnika przy uruchamianiu
  • Do 2 godzin zabawy dzięki akumulatorowi 12V 7Ah
  • Wyjątkową moc dzięki dwóm silnikom 12V (o łącznej mocy 70W)
  • Maksymalna waga dziecka – 30 kg
  • Jasna instrukcja i łatwy montaż

 

 

DOSTĘPNY KOLOR:

czarny, czerwony, biały

WYPEŁNIJ FORMULARZ I KUP SPRZĘT

Ilość produktów do zakupu
Polityka prywatności
na przetwarzanie przez firmę Take4Fun Piotr Ratajczyk z siedzibą w Iwinach, ul. Magnoliowa 8, 52-116 Iwiny, moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z informacjami zawartymi w poniższym pliku.

RODO