Samochód Jeep XMX603 4x4 Buggy

Cena
1259 PLN

Kto w dzieciństwie nie śnił o tym, by móc samodzielnie prowadzić samochód? Teraz Twoje dziecko ma taką możliwość! Spełnij jego marzenie, kupując auto na akumulator XMX603 w kontrastowej kolorystyce. Rozwiń w dziecku pasję, którą w przyszłości będziecie mogli wspólnie dzielić, razem pokonując szerokie drogi.

Autko na akumulator przypomina pełnowymiarową wersję samochodu - rozmiarem dostosowaną do dziecka. Masywna i mocna konstrukcja w połączeniu z materiałami najwyższej jakości gwarantuje doskonałą zabawę przez długie lata. Czym odznacza się modelXMX603? Wykonaniem z dbałością o najmniejszy detal, designem charakterystycznym dla terenowych samochodów, a także wysokim komfortem użytkowania przez młodego kierowcę. Dziecięcy samochód akumulatorowy wykonany w nowoczesnym stylu zadowoli gusta nie tylko najmłodszych miłośników motoryzacji, ale i ich rodziców. Połączenie czerni z niebieskimi elementami, a także dopracowane wnętrze sprawią, że dziecko poczuje się jak w prawdziwym samochodzie - które może samo prowadzić.

Niebieskie autko na akumulator wyposażone jest w wejście USB co umożliwia odtwarzanie ulubionych piosenek małego kierowcy. Dodatkowym atutem modelu jest wykonanie foteli z ekoskóry, silnik 4x45W, podświetlana deska rozdzielcza oraz automatyczna skrzynia biegów, dzięki którym Twoje dziecko z łatwością wczuje się w rolę kierowcy.

Auto prowadzone przez młodego kierowcę może osiągnąć prędkość od 3 do 6 km/h, nad czym ciągle możesz panować, awaryjnie zatrzymując auto z dołączonego do sprzętu pilota. Zabawka ta przeznaczona jest dla dzieci od 3 roku życia, jednak pod Twoim okiem mogą z niej korzystać nawet młodsi rajdowcy. Przedstawione zabawkowe auto na akumulator posiada certyfikat CE, a jego montaż jest wyjątkowo prosty i krótki – zajmie Ci maksymalnie 30 minut.

 

  • Różne możliwości zabawy – dziecko może prowadzić samochód akumulatorowy lub pozwolić, byś sterował go zdalnym pilotem
  • Komfort jazdy – auto posiada m.in. tzw. wolny start – rozpędza się stopniowo 
  • Bezpieczeństwo – zapewnia je m.in. automatyczny hamulec – pojazd zatrzymuje się po zdjęciu nogi z pedału gazu
  • Wyposarzenie: Otwierane drzwi, skórzany fotel, 3 prędkości jazdy, ledowe światła: przednie oraz cofania, kierownicę z  klaksonem i przyciskami uruchamiającymi melodie, podświetlany  panel multimedialny z wejściami: USB, SD
  • Do 1 h zabawy dzięki akumulatorowi 2x12V 7Ah.
  • Wyjątkowa moc dzięki silnikom 4x45W
  • Maksymalna waga dziecka – 30 kg
  • Auto przeznaczone nawet dla dwójki dzieci
  • Jasna instrukcja i łatwy montaż

 

 

DOSTĘPNY KOLOR:

niebieski, czerwony

WYPEŁNIJ FORMULARZ I KUP SPRZĘT

Ilość produktów do zakupu
Polityka prywatności
na przetwarzanie przez firmę Take4Fun Piotr Ratajczyk z siedzibą w Iwinach, ul. Magnoliowa 8, 52-116 Iwiny, moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z informacjami zawartymi w poniższym pliku.

RODO