Hulajnoga Motus City XD 6 cala GREEN

Cena
999 PLN

Rewelacyjnie poręczna i zwinna.

Ta hulajnoga jest z innego świata. Wygląda rewelacyjnie, wykonana z dbałością o każdy szczegół. Aluminiowe kolorowe koła oraz wykończenia robią ogromne wrażenie od razu, a miny wyprzedzanych przez Was osób będą mówić same za siebie. Czas zweryfikować opinie na temat tego, jak może wyglądać hulajnoga. Ta wygląda i działa naprawdę super! W naszej hulajnodze Motus City 6 XD mamy silnik 250W, dzięki któremu możesz osiągnąć maksymalną prędkość 25 km/h i przejechać drogę do 20 km. Jazda na hulajnodze jest dziecinnie prosta. Nie wymaga karkołomnych szkoleń, prędkość oraz siłę hamowania regulujesz przy pomocy manetek na kierownicy.

Motus City XD 6 został wyposażony w super sprawny system składania SHOTGUN. Przeładowujesz zabezpieczenie jak w starym, dobrym i sprawdzonym karabinie. Dzięki temu zabierasz hulajnogę ze sobą wszędzie. Po złożeniu bez problemu zmieści się pod stolikiem w kawiarni, restauracji czy klubie. Nawet jeśli zechcesz zafundować jej przejażdżkę tramwajem, autobusem czy autem, nie będzie to stanowiło dla niej problemu.

Średnica kół
6 cala
Maksymalny zasięg
10-15 km
Maksymalne obciążenie
90 kg
Maksymalna prędkość
23 km/h

WYPEŁNIJ FORMULARZ I KUP SPRZĘT

Ilość produktów do zakupu
Polityka prywatności
na przetwarzanie przez firmę Take4Fun Piotr Ratajczyk z siedzibą w Iwinach, ul. Magnoliowa 8, 52-116 Iwiny, moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z informacjami zawartymi w poniższym pliku.

RODO