Hulajnoga Frugal Dynamic Grey

Cena
1299 PLN

Hulajnoga elektryczna Dynamic wyróżnia się nie tylko wyjątkowym designem. Zastosowane w niej rozwiązania technologiczne sprawiają, że e-hulajnoga jest idealnym pojazdem dla mieszkańców miast. Posiada kompaktowe rozmiary oraz wyróżnia się niewielką wagą, co ułatwia jazdę po chodnikach i ulicach oraz przemieszczanie się na przystankach komunikacji miejskiej.

 

Nowoczesna hulajnoga elektryczna to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce zmienić swoją codzienność w ekscytującą przygodę. Cieszy się więc zainteresowaniem zarówno młodszych, jak i starszych. E-hulajnoga stała się dziś nowoczesnym i ekologicznym zamiennikiem klasycznego transportu do pracy czy szkoły.
Nasza hulajnoga Dynamic z wbudowanym w mostek kierownicy wyświetlaczem LCD zadowoli nawet najbardziej wymagających. Duże 8,5 calowe pompowane koła umilą jazdę w miejskim terenie.
Kompaktowe wymiary tego modelu hulajnogi elektrycznej sprawiają, że można zabrać ją w każde miejsce. Hulajnogi elektryczne sprawdzają się na chodnikach i ścieżkach rowerowych, są też dobrym wyjściem, kiedy trzeba szybko podbiec do autobusu lub tramwaju. E-hulajnoga Dynamic posiada zasięg do 18 km na jednym ładowaniu i osiąga prędkość do 25 km/h.

 

 

Średnica kół
8,5 cala
Maksymalny zasięg
18 km
Maksymalne obciążenie
100 kg
Maksymalna prędkość
25 km/h

WYPEŁNIJ FORMULARZ I KUP SPRZĘT

Ilość produktów do zakupu
Polityka prywatności
na przetwarzanie przez firmę Take4Fun Piotr Ratajczyk z siedzibą w Iwinach, ul. Magnoliowa 8, 52-116 Iwiny, moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, zgodnie z informacjami zawartymi w poniższym pliku.

RODO